افزون بر ۸۳ هزار نفر در طرح نهضت‌ ملی مسکن در سیستان و بلوچستان نام‌نویسی کردند

خبرگزاری ایرنا :

ابوالفضل مهدیار روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با شروع ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن کارشناسان این اداره کل پالایش و بررسی مدارک  و مستندات برای تشخیص واجد شرایط بودن متقاضیان را آغاز کردند که با ارسال پیامک متقاضیان برای تکمیل مدارک و مستندات شان فراخوان می شوند.

وی ادامه داد: به منظور رفاه حال شهروندان استان چند مکان برای تحویل مدارک آنان پیش بینی‌شده است لذا درخواست می شود متقاضیان برای جلوگیری از ازدحام، در تاریخ تعیین شده در پیامک مراجعه کنند.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی تا ۲۹ اسفندماه سالجاری امکان ثبت نام مجردان مرد ۲۳ تا ۴۴ سال در تمامی شهرهای استان و سایر واجدین شرایط در تمامی شهرهای استان بجز زاهدان از طریق سامانه نهضت ملی مسکن به آدرس اینترنتی  saman.mrud.ir  وجود دارد.

وی ادامه داد: افراد متقاضی در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای استفاده از مزایای این طرح باید شرایط مورد نظر را داشته باشند که از جمله این شرایط استعلامات فرم جیم و سابقه مالکیت و همچنین عدم استفاده از تسهیلات بانک مسکن بوده که در این زمینه تمامی مدارک و مستندات مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مهدیار بیان کرد: همچنین نباید متقاضیان تاکنون از واگذاری زمین و مسکن و تسهیلات مرتبط استفاده کرده باشند و در کنار آن سابقه سکونت آنها نیز در شهرهای متقاضی مورد توجه قرار می‌گیرد.

افزون بر ۸۳ هزار نفر در طرح نهضت‌ ملی مسکن در سیستان و بلوچستان نام‌نویسی کردند